fbpx

B.U.J

Cik ilgā laikā var izstrādāt vienu šūpuļkrēslu?

Vienu šūpuļkrēslu var izgatavot divās dienās.

Cik ilgā laikā var veikt šūpuļkrēsla piegādi?

Par piegādi „no durvīm līdz durvīm” AIX SIA ir noslēdzis sadarbības līgumu ar LV Eksprespastu. Latvijas teritorijā Eksprespasts pakas piegādā 1-2 darba dienu laikā, bet uz ārzemēm paku ceļošanas laiks atšķiras atkarībā no attāluma, kuru pakām ir jāveic (5-25 dienas). Pandēmijas laikā Eksprespasts ir atsūtījis brīdinājumu, ka paku sūtīšanas laiks tiek pagarināts sakarā ar katras valsts ierobežojumiem karantīnas laikā.

Kādas ir šūpuļkrēsla piegādes izmaksas? Un kas maksā par piegādi?

Pakas piegādes izmaksas ir aprēķinātas pēc Eksprespasta piestādītajiem starptautiskajiem tarifiem. Par piegādi maksā pircējs.

Kādi ir dizaina ierobežojumi – ko nav iespējams izstrādāt ?

Šāda veida dizaina šūpuļkrēslu nedrīkst izgatavot no ūdens necaurlaidīgiem materiāliem, jo lietus gadījumā sēžamajā daļā veidosies baseins un spilveni samirks ūdenī, kas kategoriski nav pieļaujams.

Vai arī audumus ir maināms pēc izvēles?

Audums ir maināms tikai spilveniem, jo tiem tiek izgatavots spilvenu pārvalks, kuru var mazgāt, tādā veidā nodrošinot kvalitatīvu tīrību. Pats šūpuļkrēsls ir izgatavots no mēbeļu audumiem, kas nozīmē, ka šūpuļkrēsls ir paredzēts sausam laikam vai zem jumta uz terases, jo lietus un sniega ietekmē, audums bojāsies, sāks pelēt, tāpēc zaudēs izturību un kvalitatīvu vizuālo noformējumu.

Kā pareizi kopt šūpuļkrēslu un kādus līdzekļus drīkst izmantot ?

Šūpuļkrēslam ir ieteicama saudzīga kopšana, tīrīšana ar rokām: ar ziepēm vai mīksto mēbeļu tīrīšanas putas uzpūš uz netīrām vietām, nedaudz patur, lai tās iedarbojas uz netīrumiem, ar birstīti paberzē, bet pēc tam ar ūdeni izskalo un izžāvē. Nedrīkst mazgāt ar veļas mašīnu, jo Ir svarīgi saglabāt mēbeļu auduma imprignāciju, kas atrodas auduma apakšpusē. Tā dod audumam stingrību, papildus izturību, neļauj uzsūkties liekam mitrumam cauri audumam uz iekšējiem slāņiem. Ja šūpuļkrēsls ir izgatavots no diviem audumiem, tad veļasmašīnas centrifūgas ietekmē var notikt audumu raušanās process, kas neatgriezeniski sabojās izstrādājumu. Turklāt- auklas var savā starpā samezgloties, ko nav iespējams vairs kvalitatīvi atpīt- ir jāveic pilna pārauklošana. Tāda pieredze ir gadījusies Latvijā.

Vai iespējams dabūt atlaidi, ja dizaineri vēlas šūpuļkrēslus sūtīt vairumā? Uz cik gabaliem?

Jā, ir iespējama cenu atlaide, ja šūpuļkrēslus pasūta vairumā. Cenu atlaide tiks izrunāta individuāli.

Vai iespējams saņemt šūpuļkrēslu apmaiņā pret reklāmām influenceru vai industrijas speciālistu sociālajos tīklos?

Jā, reklāmas nolūkos var tikt nosūtīts šūpuļkrēsls, ja tas ir pieņemts kā samaksa par reklāmu. Reklāmas darbībai ir jābūt akurātai, redzamai un izmērāmai.

Vai dodat iespēju pircējiem izmantot atlaižu kuponus?

Diemžēl kuponu izmantošana šobrīd netiek izskatīta, jo ir slikta pieredze darbā ar starpniekiem un pārpircējiem.

Vai iespējams saņemt bonusus, kā arī papildināt šūpuļkrēsla iepakojumu ar dāvanu kartēm un/vai novēlējuma šabloniem u.c.?

Iepakojumā ar pasūtītiem diviem šūpuļkrēsliem tiek ielikts vēl papildus mazais spilventiņš, kā dāvana – paldies par pasūtījumu. Dāvanu kartes un novelējumu šabloni vēl ir izstrādes stadijā.

Vai “specpasūtījuma” šūpuļkrēsliem ir iespējams uzprintēt savu zīmējumu vai bildi?

Printēšana uz auduma varētu būt neizdevīga, jo daži audumi ir irstoši. Visam audumu baķim uzprintēt būtu ļoti grūti, bet dažiem audumu gabaliem – būs parāk dārgi. Domājam, ka ieguldītais darbs un izmaksas nedos vēlamo rezultātu. Sūtiet mums savas idejas – mēs būsim atvērti katrai sarunai un radošai pieejai.

Vai iespējams saņemt un/vai apskatīt šūpuļkrēslu materiālu paraugus?

Jā, audumu paraugus un visu iespējamo auklu paraugus ir iespējams nosūtīt (tikai tos audumus un auklas, kuri atrodas regulārā ražošanā un ir atjaunojami).
Audumu u.c. materiālu piedāvājumu iespējams apskatīt AI.X darbnīcā J.Rozentāla ielā 15, Druva, Saldus nov., LV-3862, Latvija.
Individuāliem pasūtījumiem lūdzam zvanīt +371 29 109 319.

Meklēt mūsu mājaslapā:

Search in Our website