fbpx

Par Mums

ANNO 2007

Laipni Lūgti AI.X SIA Radošā Darba Studijā!

AI.X  SIA (ANNO 2007)  mērķis   ir izgatavot un piedāvāt Pasaules tirgū oriģinālus, Latvijā darinātus augstas kvalitātes roku darbus.

Šobrīd viens no galvenajiem AI.X projektiem ir produkts- piekarināms šūpuļkrēsls, kas ir radies no senas kultūras, bet joprojām ir aktuāls arī mūsdienās. Tas stimulē galvenokārt maņas līdzsvaru, palīdzot mums atgūties pēc smagas darba dienas un dod spirdzinošu atpūtu.

  AI.X šūpuļkrēsli izceļas ar stilīgu un daudzveidīgu dizainu, izcilu meistarību, draudzīgu materiālu izmantošanu ar praktiskiem un piezemētiem toņiem. Šūpuļkrēsls ir 100 % roku darbs, izstrādājot pat vissīkākās detaļas.

Mūsu izgatavoto šūpuļkrēslu esam rūpīgi pārbaudījuši emociju līmenī un fizisko izturību- kapacitāti. Liels un svarīgs pārbaudes rezultāts tika gaidīts no mūsu un draugu bērniem. Viņu sajūsma un vēlme uzkavēties šūpuļkrēslā ilgu laiku, apstiprināja, ka uzdevums ir veikts un vēlamais rezultāts pamatā ir sasniegts. 

AI.X komanda nepārtraukti monitorē esošos un potenciālos šūpuļkrēslu lietotājus, tādā veidā gūstot  apstiprinājumus uzlabojumiem, dizaina stila dažādību izstrādei, krēslu nostiprināšanas variantiem, piedāvāto materiālu dažādībai un idejas jaunu produktu izveidei. Jaunrades produktus piedāvājam apskatei Jaunumu sadaļā.                                       

Ražots Latvijā

AI.X ražošanas virzieni ir šūpuļkrēsli un šūpuļi mazuļiem, kā arī atpūtai un interjeram/eksterjeram telpās un dārzā.

Šūpuļkrēslus var pasūtīt un iegādāties mājas lapā www.aix.lv vai zvanot +371 29 109 319.

  • Iespējama šūpuļkrēsla kapacitātes palielināšana, kā arī dažādu izmēru izgatavošana.
  • Iespējami dažādi krāsu varianti, izgatavošanas laiks – 7 dienas.
  • Komplektāciju ir iespējams papildināt ar vēlamo priekšmetu skaitu. Iepakojums somā vai kastē (nosūtīšanai).
  • Šūpuļkrēsliem ir 2 gadu garantija.

 

Uzņēmuma darbinieki strādā ikdienas, lai sagādātu šūpuļkrēslu pircējiem baudāmus, gaišus un neaizmirstamus mirkļus ģimenes un draugu lokā, nodrošinot prieku, relaksāciju un nebeidzamu labsajūtu.

Piezvaniet mums

(+371) 29109319

Uzrakstiet mums

aix.studija@gmail.com

Meklēt mūsu mājaslapā:

Search in Our website