fbpx

Piegādes

INFO

E-katalogā redzamās preces ir iespējams pasūtīt un iegādāties īsā laika termiņā. Ja nepieciešamas īpašas krāsas, formas vai aksesuāri, savas vēlmes variet uzrakstīt web-lapas sākumlapā, speciālas formas aktīvajā pasūtīšanas sadaļā vai pa telefonu +371 29109319.

Izvēlēto sia AIX ražoto produktu ielieciet grozā un aizpildiet informāciju, papildus komentāra lodziņā ierakstiet vēlamo daudzumu, iespējamo preču piegādes veidu un termiņu. Pēc info nosūtīšanas saņemsiet izrakstītu AIX rēķinu. Norādīto summu pārskaitiet uz rēķinā norādīto AIX bankas kontu (nepieciešams norādīt rēķina nr). Norēķināties iespējams Euro. Par preci iespējams norēķināties arī tās saņemšanas brīdī, kad būsiet apskatījis pasūtīto preci; par saņemto naudas summu tiks izrakstīta kvīts. Piegādi iespejams veikt visa Latvijā un pasaulē, izmatojot Eksprespasta pakalpojumu “no durvīm līdz durvīm”. Sūtot pa pastu, jūsu pasūtījums tiks rūpīgi un gādīgi iesaiņots kartona kastē, lai, transportējot, netiktu bojāta šūpuļkrēsla kvalitāte; Saņemot šūpuļkrēslu uz vietas, saņemsiet to lielā iepakojuma somā Par preču piegādes vēlamo variantu varam vienoties pa kontakttelefonu +371 29109319

  1. Ar piegādi uz Rīgu – samaksa pēc vienošanās. payment by agreement.
  2. LV Pasta vai LV Kurjerpasta sūtījumos ārpus LV robežām samaksa pēc Latvijas Pasta apstiprinātajiem tarifiem.
  3. Preces bez papildus samaksas variet saņemt Saldū, Tūristu ielā 7-18 vai Saldus novada, Druvas pagastā, Rozentāla ielā 15. Paldies par Jūsu interesi un pirkumu!

Paldies par Jūsu interesi un pirkumu!

Meklēt mūsu mājaslapā:

Search in Our website