fbpx

Privātuma Politika

SIA “AI.X” (turpmāk – Uzņēmums) uzņemas pilnu atbildību par katra klienta privātumu un veic visus nepieciešamos pasākumus, lai aizsargātu no klientiem saņemto informāciju. Šī konfidencialitātes politika (“Politika”) ir paredzēta, lai palīdzētu jums labāk izprast, kā mēs aizsargājam un rūpējamies par jūsu datiem. Politikā sniegta informācija par to, kā Uzņēmums vāc, apstrādā, uzglabā, dzēš un aizsargā Klienta personas datus, tādējādi nodrošinot, ka Klienta personas dati tiek apstrādāti likumīgi, taisnīgi un pārredzami Klientam.

KAS MĒS ESAM?

Mūsu mājas lapas adrese ir: https://aix.lv/sakums/

KĀDA INFORMĀCIJA TIEK APKOPOTA UN KĀDIEM MĒRĶIEM TĀ TIEK IZMANTOTA?

SIA “AI.X” var vākt datus gan savā uzņēmumā kā datu pārzinis, gan kā datu apstrādātājs, rīkojoties uz līguma pamata citu uzņēmuma mārketinga darbību ietvaros.

SIA “AI.X” PAMATĀ APKOPOTIE UN APSTRĀDĀTI DATI:

Fotoattēli un videoklipi

SIA “AI.X” organizēto pasākumu ietvaros var veikt fotografēšanu vai video filmēšanu, par ko apmeklētāji tiek informēti reklāmas materiālā, kurā ir informācija par pasākuma programmu. Piedaloties šajos pasākumos, apmeklētāji piekrīt, ka viņu fotoattēlus vai videoklipus var izmantot pašreklāmas nolūkos, lai informētu par notikumu un ziņotu par to.

VĀRDS, UZVĀRDS DALĪBAS NODROŠINĀŠANAI SOCIĀLO TĪKLU KONKURSOS

Gadījumā, ja SIA “AI.X” organizē Facebook (vai cita sociālā tīkla) sacensības pati vai klientu vārdā, piedaloties šādā konkursā, dalībnieks apzinās, ka sniedz savus personas datus (vārdu, uzvārdu, uzvārds) SIA “AI.X”. Dati tiek izmantoti tikai sacensībām un uzvarētāja un uzvarētāja identificēšanai.

PERSONAS DATI LĪDZDALĪBĀM, LOTERIJĀM U.C – VĀRDS, UZVĀRDS, ADRESE, TĀLRUNIS

SIA “AI.X” var veikt izlozes kā datu apstrādātājs ar datu pārziņa doto uzdevumu. Šajā gadījumā katras loterijas noteikumi tiek izstrādāti atsevišķi, saskaņoti ar Izložu un azartspēļu inspekciju un ir publiski pieejami. Piedaloties loterijā, dalībnieks apliecina, ka ir iepazinies ar loterijas noteikumiem un savu datu izmantošanu loterijas vadīšanai saskaņā ar Latvijas Republikas normatīvajiem aktiem.

Saziņas veidlapa

Mēs apkopojam informāciju no apmeklētājiem, kuri aizpilda kontaktformu, lai sazinātos ar mums mūsu vietnē. Personiskā informācija tiek vākta tikai tāpēc, lai mēs varētu ar jums sazināties un atbildēt uz visiem jūsu jautājumiem. Dati netiek nodoti trešajām personām.

Informācija, kuru mēs lūdzam aizpildīt: vārds, uzvārds, uzņēmums, tālrunis, e-pasts un interesējošais jautājums. Ja esat atstājis mums savu kontaktinformāciju, ieskaitot personas datus, mēs varam izmantot šo informāciju, lai sazinātos ar jums pa pastu, e-pastu vai tālruni (vai citos saziņas gaitā norādītajos veidos). Sazināšanās ar jums var būt saistīta ar ceļu būves pakalpojumu mērķi.

KĀDS IR KLIENTU PERSONAS DATU APSTRĀDES PAMATS?

Klienta piekrišana – klients kā personas datu subjekts dod piekrišanu personas datu vākšanai un apstrādei noteiktiem mērķiem. Klienta piekrišana ir viņa brīva griba un neatkarīgs lēmums, ko var dot jebkurā laikā, tādējādi ļaujot Uzņēmumam apstrādāt personas datus noteiktiem mērķiem. Klientam ir tiesības jebkurā laikā atsaukt savu iepriekšēju piekrišanu, izmantojot noteiktos saziņas kanālus ar Uzņēmumu. Paziņotās izmaiņas stāsies spēkā trīs darbadienu laikā. Piekrišanas atsaukšana neietekmē apstrādes likumību, pamatojoties uz piekrišanu pirms atsaukšanas.

Līguma noslēgšana un izpilde – lai Sabiedrība varētu noslēgt un izpildīt līgumu ar Klientu, sniedzot kvalitatīvus pakalpojumus un apkalpojot Klientu, tai ir jāapkopo un jāapstrādā daži personas dati, kas savākti pirms līguma noslēgšanas ar Sabiedrību vai tās laikā. vienošanās.

Sabiedrības likumīgās intereses – saskaņā ar Sabiedrības interesēm, kuru pamatā ir kvalitatīvu pakalpojumu sniegšana un savlaicīgs atbalsts Klientam, Sabiedrībai ir tiesības apstrādāt Klienta personas datus objektīvi nepieciešamā apjomā.

KĀDS IR KLIENTA PERSONAS DATU APSTRĀDES LAIKS?

Uzņēmums apstrādās Klienta personas datus, kamēr pastāv vismaz viens no šādiem apstākļiem:

  • līgums starp Klientu un uzņēmumu ir spēkā;
  • personas datu glabāšanas termiņš ir noteikts vai izriet no Latvijas Republikas un Eiropas Savienības normatīvajiem aktiem;
  • ciktāl tas nepieciešams Sabiedrības leģitīmo interešu realizēšanai un aizsardzībai;
  • līdz brīdim, kad tiek atsaukta Klienta piekrišana personas datu apstrādei.
    Sīkfaili

Sīkfaili ir neliels informācijas daudzums, kas tiek saglabāts jūsu datorā, planšetdatora pārlūkprogrammā vai mobilajā ierīcē, kad apmeklējat vietni, lai identificētu jūsu pārlūkprogrammu vai informāciju vai iestatījumus, kas saglabāti jūsu pārlūkprogrammā. Tā rezultātā sīkfaili ļauj vietnei saglabāt lietotāja individuālos iestatījumus, atpazīt viņu un attiecīgi reaģēt. Jūs varat atspējot vai ierobežot sīkfailu izmantošanu, taču bez sīkfailiem nebūs iespējams pilnībā izmantot visas vietnes funkcijas.

Mūsu vietnē tiek izmantotas šādas sīkdatnes:

  • Tehniskās sīkdatnes: mēs cenšamies piedāvāt saviem lietotājiem izstrādātu un lietotājam draudzīgu vietni, kas automātiski pielāgojas lietotāju vajadzībām un vēlmēm. Lai sasniegtu šo mērķi, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes, lai parādītu jums mūsu vietni, lai vietne darbotos pareizi. Attiecīgi šīs sīkdatnes noteikti ir nepieciešamas mūsu vietnes pareizai darbībai.
  • Funkcionālās sīkdatnes: mēs arī izmantojam funkcionālās sīkdatnes, lai atcerētos jūsu izvēli un palīdzētu jums izmantot mūsu vietni pēc iespējas produktīvāk, piemēram, atceroties jūsu izvēlēto pakalpojumu. Šīs funkcionālās sīkdatnes nav obligāti nepieciešamas mūsu tīmekļa vietnes pareizai darbībai, tomēr tās ir noderīgas arī jums kā lietotājam, jo ​​uzlabo jūsu lietošanas pieredzi.
  • Analītiskās sīkdatnes: mēs izmantojam šīs sīkdatnes, lai gūtu ieskatu par to, kā mūsu lietotāji izmanto vietni, lai uzzinātu, kas darbojas un kas ne, lai optimizētu un uzlabotu vietni, kā arī lai nodrošinātu, ka produkts, ko mēs piedāvājam lietotājiem, paliek interesants un atbilstošs. Mēs reģistrējam tādus datus kā jūsu apskatītās vietnes, izmantotās platformas veids, informācija par datumu/laiku, klikšķu skaits uz šīs lapas, peles kustības, ritināšanas kustības un izmantotie meklēšanas vienumi. Analītiskie sīkfaili tikai identificē jūsu ierīci, bet neatklāj jūsu identitāti. Dažos gadījumos dažas analītiskās sīkdatnes mūsu vietnē pārvalda trešās puses saskaņā ar mūsu norādījumiem un tikai noteiktiem mērķiem, piemēram, Google Analytics, Facebook.
  • Reklāmas sīkfaili: mēs izmantojam gan savas, gan trešo pušu sīkdatnes, lai rādītu personalizētas reklāmas mūsu un citās vietnēs. Tās sauc par iesniegtajām vietnēm, un to pamatā ir jūsu pārlūkošanas darbības mūsu vietnē, piemēram, jūsu meklētie pakalpojumi. Parasti šīs sīkdatnes ar mūsu atļauju saskaņā ar norādītajiem mērķiem ievieto trešās puses, piemēram, Google AdWords un Facebook.

Kā apstiprināt, atspējot vai dzēst sīkfailus?

Apmeklējot mūsu vietni, Jums tiek parādīts logs ar ziņojumu par tīmekļa vietnes sīkdatņu izmantošanu. Turpinot lietot lapu, Jūs apstiprināt, ka esat iepazinušies ar informāciju par sīkdatnēm un to izmantošanas mērķiem.

Lai atspējotu sīkdatnes, aktivizējiet savas pārlūkprogrammas iestatījumu, kas ļauj Jums atcelt visu vai dažu sīkdatņu iestatījumus. Taču, ja izmantosiet savas pārlūkprogrammas iestatījumus, lai atspējotu visas sīkdatnes (tostarp tehniskās sīkdatnes), Jūs, iespējams, nevarēsit piekļūt visām vietņu sadaļām.

IZMAIŅAS PRIVĀTUMA POLITIKĀ

SIA AI.X patur tiesības pārrakstīt vai modificēt šo politiku, kā arī jebkuru citu informāciju, kas atrodama šajā mājaslapā, atjauninot saturu attiecīgajās sadaļās. Lietojot šo mājaslapu, Jūs piekrītat visiem noteikumiem un tajos veiktām izmaiņām. Jebkāda veida izmaiņas mūsu privātuma politikā tiks publicētas šeit. Lūdzu, pārbaudiet šo lapu regulāri.

Ja Jums radušies kādi jautājumi, kas saistīti ar Privātuma Politiku, sazinieties ar mums izmantojot kontaktus, kas norādīti kontaktu sadaļā.

Pēdējās izmaiņas: 2021.gada 23. augusts
SIA AI.X– Tūristu iela 7, Saldus, LV-3801
Ar mums var sazināties, rakstot e-pastu uz info@aix.lv

Meklēt mūsu mājaslapā:

Search in Our website