fbpx

Šūpuļkrēsls Ar Statīvu

Atsevišķs dizaina krēslu veids ir šūpuļkrēsls ar statīvu – mēbele, kas izceļas ar nestandarta izskatu, bet saglabā kvalitatīvu funkcionalitāti.

Pašlaik aktuāls ir industriālais dizains ar metāla elementiem un Skandināvu dizains, ko raksturo pieklusinātas krāsas un noapaļotas līnijas.

AI.X Studija

Dizaina šūpuļkrēsls ar statīvu lieliski izskatīsies atsevišķās interjera vai eksterjera zonās. Šāds šūpuļkrēsls statīvā piesaista uzmanību, dažādo interjeru/eksterjeru un piešķir mājoklim mūsdienīgu noskaņu.

Daudzpusīgs pielietojums

Tas lieliski kalpo kā šūpuļkrēsls pieaugušajiem, bērniem, draugiem, mājdzīvniekiem un citiem mājas iedzīvotājiem, viesiem, radiem un draugiem. Visiem, kuriem nepieciešama enerģijas lādiņa atjaunošana un uzlāde nākamajai dienai, jo tas gādā neatkārtojamu relaksāciju.

Glamūrs dizaina elements

Šūpuļkrēsla projekts apvieno tīru un vienkāršu dizaina risinājumu. Šūpuļkrēsla komplektam iespējams peivienot:

  • slaids metāla rāmis ar izliektu stiprinājumu uz apaļas pamatnes
  • naturālā koka zarā iekarināts tekstilmateriālu sēdeklis u.c.
  • pieejams mierīgās vai spilgtās/jautrās krāsu gammās, pēc katra klienta vēlmēm

Skaista dekorācija

Šie nestandarta šūpuļkrēsli ir ērti izmantojami kā terases vai dārza mēbeles, kā akcents interjerā vai eksterjerā, meditācijas vai lasīšanas instruments, kā arī daļa no kempinga ekipējuma padziļinātai atpūtai pie dabas. Šūpuļkrēsls ar statīvu eleganti iederas mājās, dabā, restorānos, bibliotēkās, kā arī ofisos, kur jūs vai jūsu kolēģi un darbinieki var relaksēties darba pārtraukumā, pirms vai pēc darba.

Tie rada burvību un piešķir ne tikai absolūti glamūru dizaina parakstu jūsu mājai un dārzam, bet arī sirdsmieru un pilnīgu atbrīvotības sajūtu prātam, ķermenim un garam, dodot iespēju izbaudīt gaisīgu miera sajūtu, atslēdzoties no visas pasaules, uzlādējot sevi jaunai dienai!

Šī stila atpūtas krēsli radušies Dienvidamerikā aptuveni pirms 35 gadiem.

To materiāli un formas nepārtraukti tiek papildinātas ar  jaunu, radošu cilvēku idejām.

Tie neliek samierināties ar vienkārša zvejnieku tīkla iekāršanu starp diviem kokiem, kas pazīstams pasaulē jau gadsimtiem ilgi.

 

Meklēt mūsu mājaslapā:

Search in Our website